Сервіс PAY4 надає послугу миттєвих переказів з карти на карту між картами Visa та MasterCard будь-яких банків України. Сервіс працює цілодобово в режимі 24/7. Для виконання переказу з карти на карту необхідно мати доступ в мережу Інтернет та номер карти отримувача

Переказувати гроші з карти на карту за допомогою сервісу PAY4 швидко та зручно! Обираючи даний спосіб переказу, Ви економите власний час.

Сервіс використовує автоматичну систему вибору банка-партнера, що дозволяє завжди виконувати успішний переказ між картками.
Переваги сервісу:
  • зручні, миттєві та безпечні перекази;
  • сервіс працює цілодобово, переказ коштів виконується онлайн;
  • зареєстровані користувачі сервісу мають можливість зберігати номери карт, як отримувача, так і відправника;
  • можливість виконати переказ грошей онлайн з карти на карту різних банків;
  • економія часу на відвідування банку для виконання переказу на карту;
  • можливість відправити переказ з картки на картку з будь-якої точки світу, використовуючи смартфон чи планшет.
Сервіс переказів з карти на карту є зручним для онлайн переказу коштів близьким чи друзям, для відправлення грошей в інше місто України, за необхідності швидко погасити кредитну заборгованість чи перевести кошти на іншу карту, оплатити послуги чи товари в мережі Інтернет.

Для виконання переказу з карти на карту в онлайн-режимі необхідно:

1. Вказати номер карти відправника - 16 цифр на лицьовій стороні карти.
2. Вказати строк дії карти відправника - дві двозначні цифри через косу лінію на лицьовій стороні карти.
3. Ввести СVV-код - трьох значне число на зворотній стороні карти.
4. Вказати номер карти отримувача.

Плата за користування сервісом:

Комісія за переказ завжди розраховується автоматично й становить 1% + 5 грн за переказ. Зареєстровані користувачі отримують бонуси та знижки, що дозволяє відправити переказ на карту з мінімальною комісією, чи навіть можуть отримати бонус на відправку переказу без комісії. Комісія завжди списується з карти відправника.

Наведемо приклад. Якщо Вам необхідно відправити переказ на карту 500 гривень, то комісія становитиме 10 грн. та з Вашої картки буде списано 510 грн. Отримувач на протязі декількох хвилин отримає 500 гривень. При цьому, якщо у отримувача до карти підключена послуга SMS інформування, він одразу отримає повідомлення про надходження коштів на карту.
Для кого корисний сервіс переказів з карти на карту:
Необхідно миттєво переказати грошові кошти на карту+
Якщо комусь з рідних, друзів чи близьких людей необхідно миттєво переказати гроші, а немає часу шукати найближчий пункт переказу коштів.
Надаєте послуги чи працюєте товари +
Якщо Ви ще не вирішили оформитись як приватний підприємець, не готові офіційно виписувати акти та рахунки на оплату, фрілансер, працюєте дистанційно, надаєте послуги чи продаєте товари.
Вирішили придбати дещо на сайті оголошень OLX+
Сервіс переказу між картами дозволяє в онлайн режимі за декілька хвилин перерахувати кошти продавцю. Відсутня необхідність брати з собою на зустріч готівкові кошти, шукати банкомат, витрачати час на перерахунок грошей.
Колективні витрати+
Ви відпочили з колегами в пабі, чи то ресторані, а питання розрахунку примушує постійно шукати готівку у власному гаманці. При цьому хтось один розраховується за всіх карткою, а інші залишаються йому винні. За допомогою переказу на карту питання вирішується в лічені хвилини.
Необхідно погасити заборгованість+
Немає часу йти до банку поповнити катку для погашення заборгованості, а вже скоро кінець місяцю та кредитний ліміт вичерпано. Сервіс онлайн переказів на карту дозволяє економити час й в лічені хвилини погасити заборгованість по Вашій кредитній карті.

Ми гарантуємо безпеку Ваших переказів

На нашому сервісі PAY4 використовується ефективний захист для виконання безпечних переказів. Ми виконуємо та дотримуємось всіх необхідних міжнародних стандартів PCI DSS, пройшли відповідну сертифікацію. Для виконання онлайн переказу з карти на карту використовується технологія 3DSecure. У випадку, якщо банк держатель карти відправника не підтримує технологію 3DSecure, операція переказу на карту підтверджується одноразовим перевірочним кодом авторизації, який буде надіслано відправнику SMS повідомленням.

Клієнти та партнери довіряють нам

Питання довіри наших клієнтів та партнерів – для нас є головним фактором.
Серед наших партнерів українські банки, представники роздрібного бізнесу, логістичні компанії, фінансові компанії, мобільні оператори, популярні ЗМІ.

Ми завжди пропонуємо нашим партнерам гнучкі умови співробітництва. Наші рішення є інноваційними та унікальними.

Умови надання сервісу