Як переказати гроші з карти на карту, які карти я можу використовувати? +

За допомогою сервісу PAY4 можливо виконати переказ між картами Visa та MasterCard будь-яких банків України. Щоб виконати переказ, достатньо знати номер карти отримувача. Детальніше про те, як переказати гроші на карту, можливо переглянути в розділі «Про сервіс».

Сервіс PAY4 надає можливість переказати гроші з картки на картку між такими банками, як: Ощадбанк, Укргазбанк, Приватбанк, ПУМБ, Банк Аваль, Unicredit (УкрСоцБанк), Альфа-Банк, Укрексимбанк, Укрсиббанк, та інших українських банків - членів міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard

Що робити, якщо не приходить в SMS одноразовий код авторизації? +

З метою дотримання вимог і стандартів безпеки, одноразовий перевірочний код авторизації відправляється за допомогою SMS банком держателем Ваших карт. Якщо до Вашої карти підключена послуга SMS інформування, на протязі хвилини на Ваш мобільний номер буде доставлено SMS повідомлення з кодом авторизації – 8 цифр, розташованих за текстом з зірочкою PAY4_COD*ХХХХХХXX, де ХХХХХХXX і є кодом авторизації.

Якщо послуга SMS інформування не підключена до Вашої картки, або не надійшло SMS повідомлення з кодом, одноразовий код авторизації можливо отримати, зателефонувавши в контакт центр Вашого банку.

Звертаємо увагу, що код авторизації має обмежений строк дії.

Ліміт картки на розрахункові операції в Інтернет. Чому так важливо його контролювати? +

Однією з основних помилок при спробі здійснити переказ з картки на картку є встановлений ліміт розрахунків картою в мережі Інтернет. Ми рекомендуємо перед операцією переказу на карту перевірити чи встановити необхідний ліміт витрат по картці для операцій в Інтернет. Якщо виконується переказ грошей з карти на карту Приват банк, клієнтам Приватбанка необхідно в кабінеті Приват24 змінити ліміт розрахунків в Інтернеті. Для цього необхідно зайти в розділ Мої рахунки -> Управління картами. Більшість банків надають клієнтам послугу зміни ліміту за допомогою контакт-центру.

Якщо не вдається виконати переказ – постійні помилки. Як переказати гроші з карти на карту? +

Перед усім, зверніть увагу на текст повідомлення про помилку. Найчастіше, причиною помилки може бути невірно введений перевірочний код авторизації, або на картці можуть бути заборонені розрахункові операції в Інтернет. Служба підтримки сервісу онлайн переказів з карти на карту PAY4 завжди готова допомогти Вам завершити успішно операцію переказу на карту. Для того, щоб повідомити нам про помилку при здійсненні переказу, скористайтесь формою зворотнього зв'язку, розміщеної в правій боковій панелі сайту PAY4.

Навіщо реєструватись на сайті, в чому переваги? +

Насамперед, реєстрація на сайті не є обов'язковою. З іншої сторони, зареєстрованому користувачу відкриваються нові та корисні можливості:

- можете переглядати історію операцій переказу коштів;

- стає доступною накопичувальна програма лояльності, яка дозволяє нам запропонувати користувачам індивідуальний тариф з можливістю виконання переказу грошей з карти на карту без комісії;

- користувачі можуть зберігати дані карток відправника та отримувача, що економить час на виконання наступних переказів грошей онлайн. Функціонал збереження даних карток є зручним для виконання таких регулярних оперцацій, як: оплата винагороди тимчасовим працівникам, погашення заборгованості по кредиту, переказ допомоги близьким родичам, оплати різноманітних послуг та товарів.

Як здійснити переказ з картки на картку через мобільний телефон? +

Сервіс PAY4 повністю адаптований для відображення сторінки переказу грошей на мобільних пристроях. Щоб переказати гроші з карти на карту необхідно знати 16-ть цифр номерів карт, на які відправляються перекази, та платіжні дані карток, з яких буде виконуватись переказ між картами.

Чи можу я перевести гроші з карти на карту закордонного банку? +

Згідно законодавства України, всі перекази між картами виконуються в гривні і тільки між картками українських банків систем Visa та MasterCard.

Скільки часу займає переказ з карти на карту? +

Грошові кошти надходять на карту отримувача на протязі 10-15 хвилин. Швидкість зарахування грошей на карту може залежати від банка держателя карти отримувача, на яку виконується переказ з карти відправника.